REVITALIZACE SOKOLOVNY

NOVÉ ŠATNY
V polovině června vystřídali Sokoly pracovníci kladenské stavební firmy Švarc Gas Real, s.r.o., která zvítězila ve výběrovém řízení na rekonstrukci šaten v sokolovně. Měli deset týdnů na to, aby přeměnili dávno nevyhovující prostory v suterénu sokolovny na moderní samostatné šatny pro muže a ženy se sprchami a WC. To, jak dokonale se jim to podařilo, zachycuje několik připojených fotografií.

Autorem projektu této přestavby podle zadání sokolské stavební komise byla pod vedením sestry ing. arch. Magdy Pappové firma Cuboid Architekti, s.r.o., která rovněž zvítězila ve výběrovém řízení. Dodavatelem sto padesáti moderních skříněk a boxů, po srovnání několika nabídek, byla firma ing. Pavla Hamara. Pod taktovkou stavbyvedoucího pana Zdeňka Červenky vše běželo jako na drátkách. Neocenitelnou pomoc při organizaci výběru dodavatele a kontrole kvality poskytl stavební odborník pan ing. Miloslav Mučička. A na samém konci přispěli k posílení celkového dojmu úspěchu i sami Sokolové, kteří při dvou víkendových brigádách doslova vycídili sokolovnu a uklidili její okolí.

Přes zásluhy všech jmenovaných by náš Sokol na realizaci této akce nemohl ani pomyslet, nebýt pokračující velkorysé finanční podpory, kterou nám už roky poskytují Městská část Praha 6 i Hlavní město Praha.

Za stavební komisi TJ Sokol Praha-Hanspaulka
ing. Hana Šrámková

MagistratPraha.jpg, 39kB

MestskaCast6.jpg, 33kB