JAK SE STÁT ČLENEM

Je třeba vyplnit přihlášku / lze vyzvednout v kanceláři nebo stáhnout v elektronické podobě (DOC 0,1MB) a odevzdat ji v kanceláři. Další podmínkou je zaplacení členského příspěvku pro daný kalendářní rok a oddílový příspěvek /jeho výše viz. sekce placení příspěvků/ dle toho, který oddíl navštěvujete.

Zpracování osobních údajů - GDPR
Česká obec sokolská, Český olympijský výbor, Česká unie sportu a další střešní organizace přijaly společný postup při aplikaci Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU – obecné nařízení k ochraně osobních údajů - GDPR, které vstoupilo v platnost 25. května 2018. Formulář ČOS - souhlas člena: (DOCX 0,1MB)

Na základě přihlášky je vydán "členský průkaz ČOS", do kterého se po zaplacení členského příspěvku, lepí roční nebo i mimořádné známky /např. sletové/. Tento průkaz slouží jako doklad o členství v ČOS.

VZOR ČLENSKÉHO PRŮKAZU ČOS

legitimacePredni_150.jpg, 11kB legitimaceZadni_150.jpg, 11kB